مقالات کامبت

روش های نظم دهی به کابینت های آشپزخانه

روش های نظم دهی به کابینت های آشپزخانه

روش های نظم دهی به کابینت های آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه ، یکی از اصلی ترین وسایل موجود در دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شوند.

امروزه با تغییر سبک زندگی ها و به دلیل فضای کم موجود در آشپزخانه ها و خرید ما یحتاج روزمره به صورت عمده نیاز به تجهیزات نظم دهی آشپزخانه بیش از پیش احساس می شود.

این موضوعات منجر شد تا طراحان و صنعتگران این حوزه به سمت تولید محصولاتی بروند که ضمن اشغال فضای کم در آشپزخانه، بیشترین بهره وری و کارایی را از امکانات موجود برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد.

استفاده از طبقه و قفسه

یکی از روش های نظم دهی به کابینت های آشپزخانه استفاده از طبقات و قفسه ها در داخل آن هاست. طبقه و یا شلف در داخل کابینت به همراه تجهیزات بر روی آن ها زیبایی و ترتیب آن را دو چندان می کند.

گروه تولیدی و صنعتی کامبت در راستای همین امر اقدام به تولید انواع تجهیزات نظم دهی آشپزخانه با کیفیتی ممتاز و قیمتی مناسب نموده تا ضمن رضایت شما مشتریان عزیز ، نیاز به ملزومات این صنعت را نیز پاسخگو باشد.

سبد سیب زمینی پیاز کف ریل 3 طبقه

تومان
معرفی سبد سیب زمینی پیاز کف ریل 3 طبقه در آشپزخانه های مدرن امروزی کدبانوی منزل ، علاوه بر زیبایی

سبد مواد شوینده کف ریل دو طبقه

تومان
معرفی سبد مواد شوینده کف ریل دو طبقه سبد مواد شوینده ی  کف ریل را بیشتر برای کابینت های زیر

سوپر مارکت وسط بالا دو ریل

تومان
معرفی سوپر مارکت وسط بالا دو ریل قفسه های سوپری همچون سوپر مارکت وسط بالا دو ریل از اکسسوری های

سوپر یخچالی

تومان
معرفی سوپر یخچالی سوپر یخچالی پدیده ای در فضاسازی آشپزخانه های مدرن می باشد که به مانند یک یخچال با

استفاده از انواع سبد و ظروف نگهداری

شاید بسیاری از اوقات برای شما هم پیش آمده که کشوهای کابینت هایتان به دلیل شلوغی و به هم ریختگی کاربرد اصلی شان را از دست  داده اند و شما دیگر به راحتی نمی توانید وسایل مورد نیاز خودتان را در آن ها پیدا کنید، در این مواقع است که به فکر نظم دادن به آن ها می افتید. اما چطور و چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ پاسخ به این سوال بسیار ساده است، با استفاده از جدا کننده های کشو و هم چنین انواع سبدهای طبقه بندی و ظروف نگهداری مواد خوراکی به راحتی می توانید لوازم و مواد خوراکی موجود در کشوها را دسته بندی و مرتب کنید.

هم چنین برای نظم دهی به کابینت زیر سینگ ظرفشویی، می توانید از سبدهای چند طبقه ای مواد شوینده و سطل زباله های کابینتی و یا دیگر تجهیزات نظم دهی زیر سینگی استفاده کنید.

جای گذاری سایر وسایل در طراحی داخلی آشپزخانه

سایر وسایل و ملزومات آشپزخانه را که بیشتر می خواهید در دسترس تان باشد را در دکوراسیون کلی آشپزخانه و یا بر روی صفحات روی کابینت(مانند انواع جا ادویه ای، انواع نگهدارنده بطری) قرار دهید. نصب آویزهای مختلف(مانند آویز قاشق و چنگال، آویز ماگ و… ) در فضاهای مختلف آشپزخانه نیز به شما در نظم و ترتیب وسایل تان کمک بیشتری خواهد کرد.

یک نظر در “روش های نظم دهی به کابینت های آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *